MENU

Pro firmy

Unikátní místo pro vaše firemní akce


Školicí centrum

Školení nemusí probíhat jen v chladné a neosobní učebně. Překvapte své klienty prostory špičkových učeben, zasazených do jedinečné zeleně, vybavené nejmodernější multimediální technikou.

Více informací

Firemní turnaje

Propojte svůj business s přírodou. Udělejte dojem na své zaměstnance či klientelu a uspořádejte nezapomenutelný firemní turnaj. Potěšte své zaměstnance nezapomenutelným teambuildingem.

Více informací

Firemní večírky

Chcete oslavit firemní úspěchy? Nebo se rozloučit s uplynulým rokem? Objevte u nás to, co nikde nenajdete! Klidnou lokalitu jen několik málo kilometrů od Plzně s bohatou nabídkou služeb.

Více informací

Teambuilding

Školicí centrum, kemp u Ejpovického jezera, rozsáhlé pozemky v těsné blízkosti našeho resortu - ve všech těchto prostorech můžeme pro vaši firmu zorganizovat teambuilding dle vašich představ.

Více informací

Business day u nás

Spojte příjemné s užitečným a pozvěte své obchodní partnery nebo zaměstnance, ať stráví business day u nás. Dokážete uspořádat nejen školení nebo teambuilding, ale také plnohodnotné obchodní jednání.

Více informací

Prezentace v resortu

Greensgate vám rovněž poskytuje reklamní prostory a  umožňuje uspořádat reklamní akce. Vaše prezentace pro partnery budou v našem resortu pokaždé na špičkové úrovni.

Více informací

Greensgate

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime