MENU

Dovolená na Dýšině

18 důvodů proč přijet právě k nám!


1. Greensgate Golf & Leisure Resort

Greensgate představuje golfové hřiště pro náročné. 18jamkové, technicky propracované hřiště, zasazeném do kopcovité a zalesněné krajiny, jehož linii obkresluje řeka Klabava. Celý resort doplňuje hotel s 22 pokoji a luxusními apartmány v historické sýpce, a restaurace až pro 200 hostů s letní terasou.


Kontakt

2. Plzeňský Prazdroj

Poznejte jedinečný příběh piva, které inspirovalo celý svět a vytvořilo dnes nejrozšířenější pivní kategorii – pivo plzeňského typu.


Domluvit si prohlídku

3. Bohemia Sekt

Bohemia Sekt je dlouhodobě nejoblíbenější značkou sektů v České republice, dosahuje až 70 % podílu na trhu šumivých vín. Tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov patří mezi špičku.

Domluvit si prohlídku

4. ZOO Plzeň

Vznikla již v roce 1926 a jako jediná v České republice je zároveň sloučena v překrásný funkční celek s botanickou zahradou a v centru města má detašovanou moderní expozici AKVA-TERA.

Pod Vinicemi 9, Plzeň

Více o zoo Plzeň

5. Dinopark Plzeň

Lesopark v těsné blízkosti Zoo Plzeň s desítkami dinosaurů v životních velikostech. Obrovitý Apatosaurus, nejfotografovanější T-Rex, jezírko s vodopádem, vyhlídka u Brachiosaura na celou Plzeň, dětské atrakce, houpadla a skluzavky.

Více o Dinoparku

6. Techmania Science Center

Science center nabízí stálé i putovní interaktivní expozice zaměřené nejen na fyziku, astronomii, chemii nebo biologii, ale i na problematiku výživy, svět filmu nebo tematiku špionáže a tajných služeb. Fyzika, chemie, matematika, astronomie či biologie jsou rovněž námětem populárně-vzdělávacích show a programů v laboratořích a dílnách.


Více info

7. Státní zámek Kozel

Zámek Kozel je jedním z nejnavštěvovanějších památkových objektů v západních Čechách. Nezvyklé pojmenování zámku mnohé překvapí. Pro vysvětlení stačí zajet si jen pár kilometrů na jih od Plzně, nedaleko od obce Šťáhlavy.

Domluvit si prohlídku

8. Muzeum strašidel Plzeň

Jedinečná expozice strašidel a pohádkových bytostí z Plzně a Plzeňského kraje. Muzeum strašidel se nachází na západní straně nám. Republiky v samém centru města Plzně. Už od 16.století býval domem hostinským, dnes hotel Central. Dům, jako celá Plzeň, je protkán pověstmi, pohádkami, tajemnými bytostmi a strašidly. S úsměvem a nadsázkou nahlédneme do světa pohádek a kouzel zapomenutých časů.


Více informací

9. Plzeňské historické podzemí

Provedeme Vás labyrintem chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem Plzní budován od 14. století. Během prohlídky poznáte život pod městem.

Domluvit si prohlídku

10. Muzeum loutek v Plzni

Loutky těší a baví po mnoho let již celé generace lidí, ale i loutky mají své osobité příběhy.


Více info

11. Královský hrad Radyně

Zřícenina hradu Radyně ve výši 567 mnm. vévodí širému okolí. Je typickou dominantou celého Plzeňska. V hradní věži se nachází stálá pohádková expozice.

Více info

12. Klášter Plasy

První panovnický cisterciácký klášter v Čechách, založený před více než 870 lety přemyslovským knížetem Vladislavem II.


Více info

13. ZOO a Fantasy golf Plasy

Rodinná zoologická zahrada, která se nachází ve městě Plasy a oficiálně byla otevřena v květnu 2016. Snažili jsme se o propojení zábavy, odpočinku a vzdělán. Můžete si tu zahrát adventure golf, projít se devíti zeměmi všech světových kontinentů a podívat se do několika časových období.

Více informací

14. Cyklostezky v okolí

V okolí je velké množství cyklostezek, které uspokojí jak cyklisty začátečníky, tak ty pokročilé. Projíždět budete půvabnou krajinou, která se vlní kolem řeky Klabavy. Na kole můžete vyrazit i do nedaleké Plzně.

15. Plavecký areál Rokycany

Plavecký bazén spolu s přilehlým koupalištěm tvoří dohromady plavecký areál, jenž nabízí celoroční vyžití milovníkům vodních sportů a zastáncům aktivní relaxace. Srdečně Vás zveme k návštěvě.

Více informací

16. JUMP Aréna Plzeň

Naše revoluce je inspirací pro všechny, aby na chvíli zapomněli na své problémy ... a ponořili se do atmosféry dobrodružství a zábavy. Jsme posedlí našimi službami a náš přátelský a inspirativní personál vám pomůže zažít úžasný zážitek. Naše Mise je "inspirovat pohybem a bavit se".


Více informací

17. Ejpovické jezero

Dnešní jezero vzniklo zatopením vytěženého dolu a nyní má rozlohu 44 ha a sahá do hloubky až 43 m. Jezero je využíváno převážně k rekreačním účelům, jeho atraktivitu zvyšuje také existence přírodní památky, vyhlášené v roce 1993, Ejpovické útesy.

Více informací

18. Bolevecké rybníky

Rybníky Bolevecké soustavy, budované od roku 1460 na Boleveckém potoce, tvoří rozsáhlý ekosystém deseti rybníků. Bolevecký potok pramení pod hřebenem Sytné a Krkavce v nadmořské výšce 400 m a jeho vodnost je nízká, pouze cca 4 l/s.


mapy

Zaujalo Vás okolí Dýšiny a možnosti, které nabízí? Využjte skvělou možnost ubytování s plným komfortem a zároveň v srdci přírody. Kousek z D5, od Plzně a všeho, co tohle skvělé město nabízí.

ZJISTIT MOŽNOSTI

Greensgate

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime