MENU
Novinky | Greensgate Do Greensgate také za rybařením!

Do Greensgate také za rybařením!

Pokud rádi rybaříte, máme pro Vás v našem resortu zajímavou příležitost vyžití. Rádi bychom Vám představili možnosti rybaření v těsné blízkosti našeho golfového hřiště. Naši vyhlášenou ostrovní jamku č. 11 asi není potřeba dlouze představovat. Z jejího odpaliště se vždy hráčům naskytne krásný pohled na malebné Ejpovické jezero, které je, tak jako Kemp Ejpovice, součástí našeho resortu.

Právě v Kempu Ejpovice Vám můžeme nabídnout perfektní rybářské zázemí. Plocha jezera 44 ha spolu s faktem, že jezero nebylo více jak 35 let vypuštěné a ukrývá tak opravdu kapitální ryby, jsou předzvěstí opravdu kvalitního rybářského zážitku. V rámci našich služeb pro Vás také rádi zařídíme rybářkou povolenku, nebo Vám zapůjčíme dva úplně nové „Belly boat“ pro lov dravců. Rybařením na Ejpovické jezeře ale možnosti nekončí. Kdo by měl chuť rybařit ve více revírech, můžeme nabídnout další v těsné blízkosti našeho resortu – řeku Klabavu, řeku Berounku nebo také nádrž Klabavku.

Doporučujeme Vám využít také našeho kvalitního ubytovacího zázemí – jak hotelu či apartmánů v našem resortu, tak i možnost přespání v chatkách přímo u jezera nebo využít přípojných míst na karavany v Kempu Ejpovice. K dispozici Vám samozřejmě bude naše restaurace či hospůdka přímo v kempu.

Pro více informací např. o povolenkách či možnostech zapůjčení Belly boats prosím kontaktujte našeho správce kempu Stanislava Bauera na tel. č.: 731 662 550 nebo mailu: kempejpovice@gmail.com


Novinky

Zveme Vás na zahájení sezóny

Zveme Vás na zahájení sezóny 2023 s šéfkuchařem národního týmu Martinem Svatkem! 

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Kam dál

Greensgate

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime