MENU
Novinky | Greensgate Bogner-Honma Shop

Bogner-Honma Shop

Rádi bychom Vás pozvali do našeho jedinečného obchodu Bogner-Honma Shop, který vznikl spojením dvou exkluzivních značek. Jedná se o značky velmi vysoké kvality, s dobrým postavením na trhu, nejen u nás, ale i ve světě. Obě firmy prezentují prvotřídní kvalitu, kladou důraz na detail a krásu. Prioritou obou značek je funkčnost a využití nejlepších materiálů.

 

BOGNER:

BOGNER B-ATHLEISURE PODZIM/ZIMA 2017

Do rodiny Bogner přibyl letošní sezonu nováček – kolekce B-Athleisure. Linii tvoří dámské i pánské oblečení, které rozšiřuje klasickou sportovní kolekci. Trendy kousky mají velký potenciál stát se hlavním hráčem na poli módního, sportovně-elegantního oblečení.

Linie je protknuta moderními barvami jako je šedá, černá, oceánově modrá, námořnická, pepřová, fialková, purpurová, mandarinková, karamelová, krémově bílá a výrazné odstíny neonově mangové.

Klíčovým prvkem jsou kvalitní materiály a jedinečný styl. Dámská část je opředena malými detaily, které z kolekce B-Athleisure činí něco jistého. Potenciál zaujmout má neočekávaná kombinace barev jako je fialový popel s tmavými akcenty, propojení materiálů jako samet a nylon či designové prvky, např. znak B na zipech a ve výšivkách.

V pánských kouscích lze najít logo W, které vzdává poctu zakladateli značky, významnému olympijskému skokanovi na lyžích Willymu Bognerovi. V kolekci nechybí ani další motivy, jako je např. maskáčový vzor. Dominantní barvou je modrá společně s šedou, jenž jsou doplněny okouzlujícími akcenty jasně červené.

 

BOGNER MAN PODZIM/ZIMA 2017

V letošní sezoně kolekce Bogner Man upozorňuje na odvážné jednotlivé kusy, které dohromady tvoří jedinečný styl. Bogner Man je synonymem pro sportovní módu, jenž je kosmopolitní, aktivní a neformální, zároveň ale vždy elegantní a stylová. Veselé barvy a kontrastní akcenty podtrhují novou sportovní orientaci celé kolekce.

Prim hrají barvy jako zelenkavá, ořechová, černá, rudá, khaki či oceánově modrá. V jednotlivých kouscích lze nalézt také osikově zelenou či akcenty připomínající zimní oblohu.

 

BOGNER WOMAN PODZIM/ZIMA 2017

Zimní kolekce Bogner Woman čerpá inspiraci v kouzelných Alpách. Hlavní ideou bylo sloučit funkční módu pro lyžování a další zimní aktivity s luxusním stylem splňujícím ty nejvyšší nároky. Žena, která nosí oblečení Bogner Woman má v úmyslu přitáhnout pozornost ke své jedinečné osobnosti a to inteligentním a neformálním způsobem.

V kolekci se prolíná hned několik moderních barevných tónů od břidlicové, mandarinkové, přes studenější akcenty, jako je nebesky modrá, námořnická a stříbrná až po hřejivé odstíny červené, neonově oranžové či temně černé.

 

BOGNER SPORT PODZIM/ZIMA 2017

Zimní kolekce Bogner Sport se zaměřuje výhradně na lyžování a snaží se prezentovat dokonalý vzhled jak na svahu, tak na apres-ski místech. Zimní řada oděvů využívá funkční prvky, kvalitní materiály a nápaditý design, díky němuž budete na zasněžených kopcích vždy perfektně vidět.

Kolekcí se linou barvy jako šedá melanž, bílá, černá, zářivě zelená, oceánově modrá, námořnická, červená, orchidejová, fialová, karamelová, ocelová a různé odstíny neonové.

V dámské linii se kombinují technické prvky s nejnovějšími módními trendy. Bundy jsou opatřeny zlatými zipy, ochranným pásem proti sněhu, nastavitelnou kapucí, vnitřními manžetami, reflexními prvky a materiál je samozřejmě voděodolný. Součástí kolekce jsou také spodní vrstvy, tedy prádlo, které zahřeje a je zároveň dostatečně prodyšné. Vše zastřešují hravé barvy a designové motivy.

Do pánské řady bylo přidáno ještě více funkčních detailů. Odnímatelné kapuce, vyztužená kolena, reflexní detaily, sněžný pás a voděodolnost.

 

BOGNER FIRE + ICE PODZIM/ZIMA 2017

Inspirací zimní kolekce Fire + Ice je slavný Steve McQueen a motorové sporty. Není tedy překvapením, že motto pro letošní sezonu zní “ Race to the Limit“. Fire + Ice nastavuje jasné priority, velké investice pak byly vloženy do technických tkanin, špičkových inovativních látek a kvality samotného provedení. Některé z kousků jsou zdobeny novým, bronzově zbarveným logem.

Zimní oblečení je protknuto barvami jako je bílá, zlatá, rudá, indigová, námořnicky modrá, stříbrná, černá a závodnicky zelená.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Denně 8.00 - 18.00

Tel: + 420 777 254 215

 

Kateřina Mojdlová

Tel.: +420 732 404 632

E-mail: katerina@brandscom.cz

 

Více info na: www.bogner-eshop.cz

 

 

HONMA

Společnost Golf&Gold s.r.o. je vlastníkem licence k prodeji ručně vyráběných holí značky Honma, které pocházejí z Japonska. Hole vynikají především kvalitou jejich shaftů. Dále nabízí bagy a další golfové příslušenství jedinečného designu a barevného provedení.

 

Jako novinku do nové golfové sezony jsme si pro Vás připravili novou sérii golfových hlav a shaftů HONMA TOUR WORLD 727, která je určena pro výkonnostně lepší hráče. Zásadní novinkou jsou zbrusu nové shafty VIZARD, které zachovávají kvalitu shaftů Honma a jsou finančně dostupnější než stávající shafty ARMRQ.

 

Dále bychom Vás chtěli informovat o fittingovém centru Honma v Praze, kde si můžete za pomoci našich odborníků vyzkoušet kompletní nabídku Honma shaftů.

 

Pro další informace včetně rezervace fittingu kontaktujte:

Lubomir Kandilarov

Tel.: +420 602 10 40 40

E-mail:  kandilarov@honma.cz

 

Více info na www.honma.cz


Novinky

Zveme Vás na zahájení sezóny

Zveme Vás na zahájení sezóny 2023 s šéfkuchařem národního týmu Martinem Svatkem! 

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Kam dál

Greensgate

Nastavení Cookies

© Greensgate 2023, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime