MENU
Novinky | Greensgate Bogner-Honma Shop

Bogner-Honma Shop

Rádi bychom Vás pozvali do našeho jedinečného obchodu Bogner-Honma Shop, který vznikl spojením dvou exkluzivních značek. Jedná se o značky velmi vysoké kvality, s dobrým postavením na trhu, nejen u nás, ale i ve světě. Obě firmy prezentují prvotřídní kvalitu, kladou důraz na detail a krásu. Prioritou obou značek je funkčnost a využití nejlepších materiálů.

 

BOGNER:

BOGNER B-ATHLEISURE PODZIM/ZIMA 2017

Do rodiny Bogner přibyl letošní sezonu nováček – kolekce B-Athleisure. Linii tvoří dámské i pánské oblečení, které rozšiřuje klasickou sportovní kolekci. Trendy kousky mají velký potenciál stát se hlavním hráčem na poli módního, sportovně-elegantního oblečení.

Linie je protknuta moderními barvami jako je šedá, černá, oceánově modrá, námořnická, pepřová, fialková, purpurová, mandarinková, karamelová, krémově bílá a výrazné odstíny neonově mangové.

Klíčovým prvkem jsou kvalitní materiály a jedinečný styl. Dámská část je opředena malými detaily, které z kolekce B-Athleisure činí něco jistého. Potenciál zaujmout má neočekávaná kombinace barev jako je fialový popel s tmavými akcenty, propojení materiálů jako samet a nylon či designové prvky, např. znak B na zipech a ve výšivkách.

V pánských kouscích lze najít logo W, které vzdává poctu zakladateli značky, významnému olympijskému skokanovi na lyžích Willymu Bognerovi. V kolekci nechybí ani další motivy, jako je např. maskáčový vzor. Dominantní barvou je modrá společně s šedou, jenž jsou doplněny okouzlujícími akcenty jasně červené.

 

BOGNER MAN PODZIM/ZIMA 2017

V letošní sezoně kolekce Bogner Man upozorňuje na odvážné jednotlivé kusy, které dohromady tvoří jedinečný styl. Bogner Man je synonymem pro sportovní módu, jenž je kosmopolitní, aktivní a neformální, zároveň ale vždy elegantní a stylová. Veselé barvy a kontrastní akcenty podtrhují novou sportovní orientaci celé kolekce.

Prim hrají barvy jako zelenkavá, ořechová, černá, rudá, khaki či oceánově modrá. V jednotlivých kouscích lze nalézt také osikově zelenou či akcenty připomínající zimní oblohu.

 

BOGNER WOMAN PODZIM/ZIMA 2017

Zimní kolekce Bogner Woman čerpá inspiraci v kouzelných Alpách. Hlavní ideou bylo sloučit funkční módu pro lyžování a další zimní aktivity s luxusním stylem splňujícím ty nejvyšší nároky. Žena, která nosí oblečení Bogner Woman má v úmyslu přitáhnout pozornost ke své jedinečné osobnosti a to inteligentním a neformálním způsobem.

V kolekci se prolíná hned několik moderních barevných tónů od břidlicové, mandarinkové, přes studenější akcenty, jako je nebesky modrá, námořnická a stříbrná až po hřejivé odstíny červené, neonově oranžové či temně černé.

 

BOGNER SPORT PODZIM/ZIMA 2017

Zimní kolekce Bogner Sport se zaměřuje výhradně na lyžování a snaží se prezentovat dokonalý vzhled jak na svahu, tak na apres-ski místech. Zimní řada oděvů využívá funkční prvky, kvalitní materiály a nápaditý design, díky němuž budete na zasněžených kopcích vždy perfektně vidět.

Kolekcí se linou barvy jako šedá melanž, bílá, černá, zářivě zelená, oceánově modrá, námořnická, červená, orchidejová, fialová, karamelová, ocelová a různé odstíny neonové.

V dámské linii se kombinují technické prvky s nejnovějšími módními trendy. Bundy jsou opatřeny zlatými zipy, ochranným pásem proti sněhu, nastavitelnou kapucí, vnitřními manžetami, reflexními prvky a materiál je samozřejmě voděodolný. Součástí kolekce jsou také spodní vrstvy, tedy prádlo, které zahřeje a je zároveň dostatečně prodyšné. Vše zastřešují hravé barvy a designové motivy.

Do pánské řady bylo přidáno ještě více funkčních detailů. Odnímatelné kapuce, vyztužená kolena, reflexní detaily, sněžný pás a voděodolnost.

 

BOGNER FIRE + ICE PODZIM/ZIMA 2017

Inspirací zimní kolekce Fire + Ice je slavný Steve McQueen a motorové sporty. Není tedy překvapením, že motto pro letošní sezonu zní “ Race to the Limit“. Fire + Ice nastavuje jasné priority, velké investice pak byly vloženy do technických tkanin, špičkových inovativních látek a kvality samotného provedení. Některé z kousků jsou zdobeny novým, bronzově zbarveným logem.

Zimní oblečení je protknuto barvami jako je bílá, zlatá, rudá, indigová, námořnicky modrá, stříbrná, černá a závodnicky zelená.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Denně 8.00 - 18.00

Tel: + 420 777 254 215

 

Kateřina Mojdlová

Tel.: +420 732 404 632

E-mail: katerina@brandscom.cz

 

Více info na: www.bogner-eshop.cz

 

 

HONMA

Společnost Golf&Gold s.r.o. je vlastníkem licence k prodeji ručně vyráběných holí značky Honma, které pocházejí z Japonska. Hole vynikají především kvalitou jejich shaftů. Dále nabízí bagy a další golfové příslušenství jedinečného designu a barevného provedení.

 

Jako novinku do nové golfové sezony jsme si pro Vás připravili novou sérii golfových hlav a shaftů HONMA TOUR WORLD 727, která je určena pro výkonnostně lepší hráče. Zásadní novinkou jsou zbrusu nové shafty VIZARD, které zachovávají kvalitu shaftů Honma a jsou finančně dostupnější než stávající shafty ARMRQ.

 

Dále bychom Vás chtěli informovat o fittingovém centru Honma v Praze, kde si můžete za pomoci našich odborníků vyzkoušet kompletní nabídku Honma shaftů.

 

Pro další informace včetně rezervace fittingu kontaktujte:

Lubomir Kandilarov

Tel.: +420 602 10 40 40

E-mail:  kandilarov@honma.cz

 

Více info na www.honma.cz


Novinky

Sezona končí, těšíme se na další

Od soboty 21. listopadu bude hřiště uzavřeno.

Nejlepší sezóna Terky Koželuhové

Historické první dva cuty na European Tour pro plzeňskou golfistku. Naší člence se daří. Gratulujeme!

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime