MENU
Novinky 2. kolo Ladies' Tuesdays 2019 klepe na dveře

2. kolo Ladies' Tuesdays 2019 klepe na dveře

Přihlašování na ČGF spuštěno!

Dámy, druhé kolo vašeho turnaje proběhne už 11. června a už dnes se můžete přihlašovat a sledovat, jaká konkurence vás na turnaji potká.

Nezapomeňte se pak přihlásit!

Nebo se podívejte na náš web, ať si připomenete, o co se letos hraje. Navíc si pro vás během tohoto 2. kola Golfcentrum připravilo prodejní stánek dámského golfového oblečení a dalšího vybavení. 

Partneři 2. kola

  V rámci degustace vín na tomto kole budete mít možnost ochutnat exkluzivní Prosecca a Spumante z prestižního vinařství Bellussi z italského Valdobbiadene.  Společnost VIA VINI a.s., je výhradním dovozcem tohoto vinařství do České republiky. Vína z tohoto vinařství jsou již  po mnoho let oficiálním vínem Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách. 
 
  Golfcentrum - představí akční kolekci dámského oblečení a vybavení od míčků, bagů až po rukavičku. Jako bonus pro Vás máme potisk u nás zakoupených míčků zdarma. Vybírat můžete z naší nabídky na e-shopu www.golfcentrum.cz (do poznámky v objednávce uveďte heslo „Ladies Tuesdays“) a při objednávce do pátku 7. 6. do 12hod. Vám potištěné míčky dovezeme přímo na turnaj. Tisknout můžeme loga, jména, hesla nebo oblíbený motiv čtyřlístku či kytičky... Nabídka dovozu platí i pro ostatní zboží, které byste si na našem e-shopu zakoupily. Kontakt: info@golfcentrum.cz nebo na tel. 607 977 987.
 
Nejen luxusní golfové vozíky, ale i doplňky pro golf, s téměř čtyřicetiletou německou tradicí.
 
      Rodinná česká firma, která je průkopníkem a inovátorem v oblasti RAW FOOD  (živé stravy) v té nejvyšší BIO kvalitě, se širokým spektrem produktů.
 
 
Smysluplné šperky vyráběné s láskou.
 
Prémiová vlasová kosmetika.
 
Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město.

Budete mít možnost prohlédnout si vystavené vozy značky Renault od společnost AUTO HORNÁT s.r.o. a jako jedna z losovacích cen Vás čeká voucher na zapůjčení vozu Renault na víkend.

   

Letos na stejný den 11.června proběhne i akce Den žen na golfu. Pokud se tedy rozhodnete turnaj vynechat, můžete na hřiště za 50% fee. Nebo vzít své kamarádky na lekci s trenérem.

  


Novinky

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2019, Design by Beneš & Michl