MENU
Novinky | Greensgate 2. kolo Ladies' Tuesdays 2019 klepe na dveře

2. kolo Ladies' Tuesdays 2019 klepe na dveře

Přihlašování na ČGF spuštěno!

Dámy, druhé kolo vašeho turnaje proběhne už 11. června a už dnes se můžete přihlašovat a sledovat, jaká konkurence vás na turnaji potká.

Nezapomeňte se pak přihlásit!

Nebo se podívejte na náš web, ať si připomenete, o co se letos hraje. Navíc si pro vás během tohoto 2. kola Golfcentrum připravilo prodejní stánek dámského golfového oblečení a dalšího vybavení. 

Partneři 2. kola

  V rámci degustace vín na tomto kole budete mít možnost ochutnat exkluzivní Prosecca a Spumante z prestižního vinařství Bellussi z italského Valdobbiadene.  Společnost VIA VINI a.s., je výhradním dovozcem tohoto vinařství do České republiky. Vína z tohoto vinařství jsou již  po mnoho let oficiálním vínem Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách. 
 
  Golfcentrum - představí akční kolekci dámského oblečení a vybavení od míčků, bagů až po rukavičku. Jako bonus pro Vás máme potisk u nás zakoupených míčků zdarma. Vybírat můžete z naší nabídky na e-shopu www.golfcentrum.cz (do poznámky v objednávce uveďte heslo „Ladies Tuesdays“) a při objednávce do pátku 7. 6. do 12hod. Vám potištěné míčky dovezeme přímo na turnaj. Tisknout můžeme loga, jména, hesla nebo oblíbený motiv čtyřlístku či kytičky... Nabídka dovozu platí i pro ostatní zboží, které byste si na našem e-shopu zakoupily. Kontakt: info@golfcentrum.cz nebo na tel. 607 977 987.
 
Nejen luxusní golfové vozíky, ale i doplňky pro golf, s téměř čtyřicetiletou německou tradicí.
 
      Rodinná česká firma, která je průkopníkem a inovátorem v oblasti RAW FOOD  (živé stravy) v té nejvyšší BIO kvalitě, se širokým spektrem produktů.
 
 
Smysluplné šperky vyráběné s láskou.
 
Prémiová vlasová kosmetika.
 
Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město.

Budete mít možnost prohlédnout si vystavené vozy značky Renault od společnost AUTO HORNÁT s.r.o. a jako jedna z losovacích cen Vás čeká voucher na zapůjčení vozu Renault na víkend.

   

Letos na stejný den 11.června proběhne i akce Den žen na golfu. Pokud se tedy rozhodnete turnaj vynechat, můžete na hřiště za 50% fee. Nebo vzít své kamarádky na lekci s trenérem.

  


Novinky

Zveme Vás na zahájení sezóny

Zveme Vás na zahájení sezóny 2023 s šéfkuchařem národního týmu Martinem Svatkem! 

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime