MENU
Pro firmy Firemní turnaje a akce

Firemní turnaje a akce

Udělejte dojem na svou klientelu a uspořádejte nezapomenutelný firemní turnaj. Greensgate pro vás zajistí golfový turnaj a komplexní organizaci celé akce přímo na míru.

Pro negoflisty uspořádáme golfovou akademii, při které vás naši zkušení trenéři seznámí se základy golfu. Akademii lze uspořádat jako součást turnaje nebo samostatnou teambuildingovou aktivitu.


Golfové turnaje

Zorganizujeme vám turnaj s postupným startem i cannon startem. V rámci velkých turnajů (cannon start / start 1/10) jsou poskytovány následující služby:

  • Kompletní technické a organizační zajištění turnaje (příprava hřiště, umístění turnaje na server ČGF, přihlášení hráčů, příprava score karet, zpracování výsledků, organizace vložených soutěží, služby startéra a rozhodčího )
  • Možnost zapůjčení buggy s GPS Visage pro všechny hráče zdarma
  • Míčky na driving range pro všechny hráče zdarma
  • Technická služba pro rozmístění bannerů a jiných reklamních ploch
  • Další služby nad rámec výše uvedených naceníme na vyžádání
    (např. rozvezení vlastních kamenů, vlajek, extra prostor pro prezentaci partnerů - stoly, stánky, extra bannery, přívod elektřiny na daná místa apod.).

  • V průběhu golfového turnaje je možno využít služeb našich zkušených trenérů pro skupinovou či individuální výuku.

Teambuildingové aktivity

Školicí centrum, kemp u Ejpovického jezera, rozsáhlé pozemky v těsné blízkosti našeho resortu - ve všech těchto prostorech můžeme pro vaši firmu zorganizovat teambuilding dle vašich představ.

Na výběr nabízíme tato témata:

Kontaktujte nás pro více informací

Greensgate

© Greensgate 2017, Design by Beneš & Michl