MENU
Restaurace Restaurace

Restaurace

Okuste jedinečnou kuchyni propojující klasické české receptury s moderní gastronomií na mezinárodní úrovni. Spolupracujeme s místními farmáři, kteří naší restauraci dodávají kvalitní a sezonní suroviny.

Tento podnik je od letoška IQOS friendly.


Vinný sklep

Milovníci dobrého vína jistě ocení vinný sklep, kde mohou ochutnat vína z vlastní vinotéky. V nabídce se snoubí kvalitní sortiment francouzských a italských vín doplněný o prvotřídní a velice oblíbené německé Ryzlinky.

Vybrané speciality

Mezi jednu z dalších specialit restaurace se řadí nabídka kvalitních sušených jihotyrolských a španělských uzenin, delikatesou je pak především Iberská šunka z pravých iberských vepřů. Díky zahraničním dodavatelům si hosté pochutnají např. na pravých sicilských olivách či dalších vytříbených specialitách ze slunné části jihu Itálie.

Golfový Lounge

Naše restaurace nabízí jedinečné prostory. Nachází se zde možnost poklidného sezení v restauraci u velkého krbu. K celkové pohodové atmosféře golfového lounge přispívá široká nabídka těch nejkvalitnějších kubánských doutníků značky Habanos, která je doplněná světovými značkami nejlepších rumů a koňaků. Doutníkový bar v Greensgate uspokojí i ty nejnáročnější.

Open Air Kitchen Grill

Dovednosti kuchařů v přímém kontaktu se zákazníkem si návštěvníci mohou ověřit na Open Air Kitchen Grill. S příchodem letního počasí se sestava grilů přesouvá do otevřené kuchyně a naplno vypuká grilovací sezona. Živá hudba, která je ve večerních hodinách častou součástí Open Air Kitchen Grillu, je vítaným bonusem doplňující příjemné prostředí celé akce.

Společenské akce

Restaurace v Greensgate umožňuje pronajmout prostory pro pořádání společenských či firemních akcí. Často se zde konají večírky, školení, svatby, rodinné či narozeninové oslavy. Díky členitosti celé restaurace je možné zajistit nerušený průběh oslavy či jednání i v uzavřených částech restaurace.

Projekt GRAND RESTAURANT

Restaurace byla zařazena do XIX. ročníku celostátního průvodce a uživatelské ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT pro rok 2015. Projekt GRAND RESTAURANT se snaží rozšířit povědomí veřejnosti o gastronomickém dění v České republice a zapojit návštěvníky do aktivní účasni na ovlivňování kvality gastronomie.


Pro více informací ohledně restaurace kontaktujte:

David Veselý, telefon: +420 728 461 998, restaurant@greensgate.cz
Pro více informací pokračujte na stránky restaurace: www.golfrestaurantdysina.cz 

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime