MENU
Novinky | Greensgate Změny u členských karet ČGF v roce 2021

Změny u členských karet ČGF v roce 2021

Rok 2021 je pro registrační karty ČGF rokem přechodným. Dochází k přechodu z plastových karet na elektronické členské karty.

Všichni registrovaní hráči Greensgate Golf Club, z.s. obdrží plastovou členskou kartu ČGF v roce 2021 naposledy. Souběžně bude karta k dispozici v elektronické podobě pro každého majitele chytrého telefonu s operačním systémem iOS nebo Android.

Plastová členská karta ČGF dozná v letošní sezoně několika drobných změn. Na přední straně již nebudou uvedeny informace o platnosti karty a hendikepu. V zásadě neomezená platnost karty umožní případně tuto kartu a její funkce využívat i v dalších letech.

Na zadní straně karty bude nově QR kód, který nahradí údaj o hendikepu. Recepce v tuzemském nebo zahraničním resortu v případě potřeby načte kód, zadá členské číslo a příjmení a hned zjistí aktuální hendikep včetně historie.

 Elektronická členská karta ČGF bude golfistům k dispozici ve dvou mobilních aplikacích:

 1. „ Apka „ České golfové federace

 zde naleznete mimo své elektronické členské karty i žebříčky a další odkazy užitečné zejména pro hráče, kteří se účastní turnajů a soutěží pod hlavičkou ČGF
golfista má všechny své členské údaje na jednom místě, a hlavně vždy aktuální

2. TeeTime oblíbená mobilní aplikace

 funkce i grafické zpracování karty zde budou v zásadě totožné s „ federační „ verzí
prostředí karty zde zůstává ve správě ČGF
 

Další informace naleznete na www.cgf.cz/app

Více o elektronických kartách ČGF

V zásadě neomezená platnost karty, díky trvale platnému identifikátoru na magnetickém proužku, umožní i v dalších letech využívat její funkce tak, jak jsou golfisté zvyklí. Za všechny jmenujme výdej míčů z podavače na driving range. Na zadní straně karty bude nově QR kód, který nahradí údaj o hendikepu. Recepce v (zahraničním) resortu načte kód, zadá členské číslo, příjmení a hned zjistí aktuální hendikep včetně jeho historie.

Elektronická členská karta ČGF bude golfistům k dispozici ve dvou mobilních aplikacích. Tou první je „apka“ České golfové federace. Vznikla již v roce 2015 a nabízí soutěžně laděným hráčům rychlý nepersonalizovaný přístup k turnajové agendě. Během drobných úprav byly doplněny žebříčky a další odkazy užitečné zejména pro hráče, kteří se účastní turnajů a soutěží pod hlavičkou ČGF. Elektronická členská karta ČGF je k dispozici již nyní. Golfista má všechny své členské údaje na jednom místě, a hlavně vždy aktuální. Magnetický proužek byl nahrazen QR resp. čárovým kódem. Nově je uživatelům aplikace k dispozici také hendikepová historie dle metodiky WHS v podobě, kterou hráči znají ze stránek ČGF. Každý záznam z tabulky je možno rozkliknout a hráč se tak dostane až ke svým jamkovým výsledkům. Přístup k těmto novinkám podléhá jednorázovému
ověření s údaji vedenými v centrální evidenci ČGF. Uživatel si tedy v této fázi nezřizuje žádný účet.

Vzhledem k velké oblibě mobilní aplikace TeeTime, bude elektronická členská karta ČGF k dispozici také uživatelům této platformy, která je momentálně ve finální fázi testování zbrusu nové verze. Funkce i grafické zpracování karty budou v zásadě totožné s „federační“ verzí. Prostředí karty zůstává ve správě ČGF. Věříme, že si z výše uvedené „nabídky“ členských karet ČGF 2021, vybere každý golfista v České republice.


Novinky

Zveme Vás na zahájení sezóny

Zveme Vás na zahájení sezóny 2023 s šéfkuchařem národního týmu Martinem Svatkem! 

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Kam dál

Greensgate

Nastavení Cookies

© Greensgate 2023, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime