MENU
Novinky | Greensgate ZAHRAJTE SI ZDARMA NOVÝ GREENSGATE

ZAHRAJTE SI ZDARMA NOVÝ GREENSGATE

Nestihli jste si zahrát starou Dýšinu,  zahrajte si zdarma nový Greensgate.

Hráči, kteří nikdy nehráli na hřišti Golf Park Plzeň - Dýšina, mají možnost ZDARMA odehrát 1 x 18 jamek ve dnech pondělí – středa v časech 8:00-12:00 v období  1. 7.  -  31. 8. 2017.

 

Podmínky  akce:

  • Hráč nikdy nehrál Golf Park Plzeň – Dýšina v rámci turnaje  nebo individuální hry (zdroj: rezervační systém společnosti Plzeňský Golf Park a.s.)
  • Hráč má platné členské číslo svého klubu evidované serverem České Golfové Federace
  • Hráč je registrován na www.teetime.cz pod svým platným členským číslem

 

Postup:

  • Hráč zašle  email s těmito údaji: jméno a příjemní, registrační číslo ČGF, telefon na info@greensgate.cz  a v předmětu emailu uvede „Chci si zahrát Greensgate“
  • Recepce prověří splnění podmínek hráčem a potvrdí hráči emailem zařazení do evidence
  • Hráč následně provede rezervaci přes www.teetime.cz ve vybraných časech pondělí –  středa 8:00 – 12:00 v období  1. 7.  do 31. 8. 2017

 

 

Upozornění:

Tato zpráva  slouží pouze pro informační účely a není návrhem na uzavření smlouvy, dohody či jakéhokoliv ujednání. Informujeme adresáta tohoto emailu, že předložení závazného návrhu na uzavření smlouvy či její uzavření podléhá vnitřnímu schvalovacímu procesu společnosti Plzeňský Golf Park a.s. a akceptace závazné nabídky či uzavření smlouvy je možné až po takovém interním schválení.

 

Odesláním e-mailu hráč souhlasí se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro marketingové účely společnosti PLZEŇSKÝ GOLF PARK a.s. se sídlem Horomyslická 1, 330 02  Dýšina. Tento souhlas hráč uděluje na dobu maximálně 10-ti let ode dne jeho udělení. Osobními údaji se rozumí údaje hráče obsažené v odeslaném e-mailu, tj. zejména jméno, příjmení, registrační číslo, telefon a e-mailová adresa. Osobní údaje hráče nebudou uchovávány déle, než bude nutné k účelu jejich zpracování. Dále Vás touto formou informujeme o Vašem právu na přístup k osobním údajům v souladu s § 12 a o právu žádat vysvětlení nebo odstranění vzniklého stavu v souladu s § 21 zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.


Novinky

Zveme Vás na zahájení sezóny

Zveme Vás na zahájení sezóny 2023 s šéfkuchařem národního týmu Martinem Svatkem! 

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime