MENU
Novinky | Greensgate Novinky na hřišti a v areálu

Novinky na hřišti a v areálu

Podívejte se, co nového potkáte v celém areálu resortu Greensgate Golf & Leisure.

Na hřišti se přes zimu nezahálelo a opět Vás čeká řada změn.

Začneme jamkou č. 1, kde probíhá masivní rekonstrukce potoka a kamenného můstku. Již na podzim proběhla výměna travního koberce na greenu 16. jamky, kam se položil koberec ze starého greenu jamky č. 9. V jarních měsících nového roku se pracuje na zvyšování kvality greenového povrchu pískováním a dalšími zásahy. A zmiňovaná šestnáctka má ještě jednu velkou změnu  - asfaltový chodník pro buggy se přeložil až k hranici řeky, což by mělo zachránit řadu míčků dříve odskakujících od pěšinky různými směry.

Následované kácení vybraných stromů a prořezávání keřů zahlédnete na téměř každé jamce opět s cílem zvýšit dopad slunečního svitu a proudění vzduchu na greeny. Největším zásahem, který není tak viditelný, ale pomůže ke zvýšení kvality hřiště, je oprava a rekonstrukce závlahového systému po celém hřišti. Přenormování hřiště z podzimu přinese změny ve hře na jamkách č. 4 a 7 – nové drop zóny a nové značení.

Další velkou investicí bylo zakoupení nového strojového parku pro sekání hřiště. Na nové sekačky se nejvíce těšili naši greenkeepeři s jejich novým manažerem Jiřím Dvořákem. A ten rozdíl ucítíte i vy.

Také v zázemí resortu probíhají přestavby a rekonstrukce  – hráči určitě uvítají nové sprchy v pánských i dámských šatnách, hoteloví hosté nové zázemí pro security, greenkeepeři a údržba novou ohradu pro stroje a další vybavení, číšníci v restauraci nové dveře na terasu.

A na jakou změnu se v Greensgate po zimě nejvíce těšite vy?

 Novinky

Zveme Vás na zahájení sezóny

Zveme Vás na zahájení sezóny 2023 s šéfkuchařem národního týmu Martinem Svatkem! 

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Kam dál

Greensgate

Nastavení Cookies

© Greensgate 2023, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime