MENU
Novinky | Greensgate Nejlepší sezóna Terky Koželuhové

Nejlepší sezóna Terky Koželuhové

Historické první dva cuty na European Tour pro plzeňskou golfistku. Naší člence se daří. Gratulujeme!

Členka naší golfové akademie, extraligového týmu a Akademie Individuálních sportů Plzeňského kraje, svěřenkyně Jana Mergla, Tereza Koželuhová má za sebou nejúspěšnější sezónu!

V té uhrála při čtyřech účastích na evropských profesionálních tours čtyři cuty a to 2x na nižší LET Access series, na Amundi Czech Ladies Challenge a na finálovém turnaji Santander Golf ve španělském Lauru, kde obsadila výborné 21. místo (druhé nejlepší umístění Terky, po loňském 6. místě, na LETAS) a zejména dva uhrané cuty na Ladies European Tour (druhé nejvýznamnější světové tour).

Při Tipsport Czech Ladies Open v Berouně (startovali zde golfové profesionálky z 26 zemí celého světa), prošla do finálového dne, mezi největší (zejména) evropské golfové hvězdy jako je např. vítězná Emily Pederesen, Carly Booth nebo Christine Wolf, putem do birdie na poslední 18. jamce druhého kola.

Na druhém turnaji VP Bank Swiss Ladies Open z Ladies European Tour, ve švýcarském Holzhäsernu zahrála vynikající první kolo, kde výsledkem -2 přehrála mimo jiné všechny výše uvedené skvělé hráčky. Se shodným výborným scorem zahrála i finálové kolo, což ji vyneslo titul, nejlepší amatérka turnaje a 40. místo.

Terka také výborně hrála na Mezinárodním mistrovství České republiky kde v průběhu 1. až 3. kola se pohybovala s výsledkem -6 (69, 70, 71) na stupních vítězů a jen výsledek 74 (celkové score -4) finálového kola ji posunul na 6. místo (dvě příčky za světovou amatérskou jedničkou Pauline Roussin-Bouchard z Francie).

Ůspěšnou sezónu ukončila opětovnou nominací do reprezentace České republiky a hcp + 4,9.


Novinky

Místní pravidla

Děkujeme za dodržování pravidel. Užijte si hru na Dýšině!

Změny u členských karet ČGF v roce 2021

Rok 2021 je pro registrační karty ČGF rokem přechodným. Dochází k přechodu z plastových karet na elektronické členské karty.

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2021, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime