MENU
Novinky | Greensgate Hrát budeme, teď pomáháme - AKTUALIZOVÁNO

Hrát budeme, teď pomáháme - AKTUALIZOVÁNO

                                                                                                                                                                                                                                              

Výtěžek z akce „Hrát Budeme, teď pomáháme“ 47.800 Kč byl předán Městské Charitě Plzeň, která zajistí obědy pro 15 seniorů v obci Dýšina po dobu jednoho měsíce a 25.000 Kč z částky použije na nákup vozu, kterým se obědy rozváží.

Dar z rukou manažerky resortu Martiny Lešové převzal ředitel Městské Charity Plzeň pan Mgr. Pavel Janouškovec. 


Greensgate Golf & Leisure Resort spolu se společností TeeTime SE, vybranými golfovými resorty, golfisty a vybranými dodavateli služeb, pod záštitou Asociace golfových hřišť, přichází vstříc pomoci seniorům a potřebným osobám v době nouzového stavu a spouští předprodej charitativních voucherů ke golfové hře: Z každého zakoupeného fee jsou financovány tři obědy pro seniory na Dýšině.

Kromě pomoci těm nejzranitelnějším je jedním z hlavních cílů projektu také udržet zaměstnanost během koronavirové epidemie. Již v prvních 24 hodinách života projektu se o něj zajímalo 1 584 návštěvníků dedikované stránky portálu teetime.cz. A mnozí z nich vybrali Greengate Golf Resort a v takto krátkém čase podpořili akci nákupem téměř 140 fee. Přispěli tak na 300 balíčků v hodnotě 30 000 Kč.

Jak projekt funguje?

Golfoví příznivci mají možnost si prostřednictvím webu nebo mobilní aplikace společnosti TeeTime, která na rozjezd tohoto projektu věnovala 525 tisíc korun, zakoupit greenfee včetně přednostní rezervace po znovuotevření hřišť.

  1. Na stránkách TeeTime si zákazník zakoupí fee na libovolné hřiště.
  2. Obratem přijde na e-mail voucher s platností do konce sezony 2021. Zakoupené vouchery jsou platné 18 měsíců od zahájení sezóny a jejich uplatnění při rezervaci má přednost, platí i v tzv PrimeTime časech.
  3. Na základě dohody se starostou obce Dýšina finanční pomoc vybraná touto cestou bude výhradně určena na nákup obědů pro seniory v obci Dýšina a blízkém okolí.
  4. Ve chvíli, kdy se naše životy vrátí do normálu a budeme se všichni moci vrátit ke svému milovanému golfu, mají kupující zaručenu přednostní rezervaci hry jako odměnu za dobrý skutek.

Pomáháme tam, kde působíme. 

Kupte si fee a pomozte těm nejzranitelnějším zároveň podpořte své oblíbené hřiště. 

Neváhejte, spolu to zvládneme.

ZAPOJIT SE


Novinky

Mistrovství klubu na rány 2020

3. - 4. října se uskuteční Mistrovství klubu na rány. Klub pro vás chystá i vepřové hody.

Senior Triangl jde do finále

Seniorská tour se blíží do finále!

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime