MENU
Golf Otevřené turnaje GOLF.CZ OPEN TOUR

GOLF.CZ OPEN TOUR

GOLF.CZ Open Tour je otevřená série 100 golfových turnajů po celé České republice. Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž.

Každý turnaj Golf.cz Open Tour hraný na Stableford se započítává hráči do celoročního žebříčku Open Tour. Zapisuje se počet stablefordových bodů, jenž hráč na daném turnaji dosáhl. Konečný výsledek na žebříčku je tvořen součtem nejlepších deseti výsledků během sezóny. Platí, že čím víc turnajů odehrajete, tím se zvyšuje Vaše šance na lepší celkové skóre. Žebříček bude pravidelně aktualizovaný a dostupný na www.golf.cz v sekci Open Tour. Každý hráč se musí zúčastnit ovšem minimálně deseti turnajů Golf.cz Open Tour, aby byl klasifikován do konečného žebříčku. Odměněno velmi hodnotnými cenami bude deset nejlepších hráčů napříč kategoriemi. Vítěz získá hrací místo na prémiové Golf.cz Tour pro rok 2020!

Více na tour.golf.cz.

Termín hry na Dýšině: 20. 7. 2019

Přihlášení >>> ČGF

 

Podmínky
   Zaplacení turnajového poplatku (fee + startovné), členství v ČGF (aktivní HCP). Hráči s neaktivním HCP a hráči PRO mohou hrát pouze mimo soutěž. Hráč/hráčka svojí účastí na turnaji souhlasí s publikací fotografií v médiích spravovaných společností Golf.cz.
Ceny
   V každé kategorii budou odměněni hráči/hráčky na prvních třech místech trofejemi a věcnými cenami od partnera turnaje TEP FACTOR. Pokud bude v některé kategorii méně než pět účastníků, bude kategorie sloučena s vyšší kategorií. Dále budou oceněni vítězové vložených soutěží - společný Nearest to Pin a Longest Drive pro muže a ženy zvlášť. Nevyzvednuté ceny v den turnaje propadají.
Vítězství
   Vítězem se stává hráč/hráčka s nejvyšším počtem Stablefordových bodů v jednotlivých kategoriích. V případě rovnosti rozhodují kritéria ČGF.
Poznámka
   Vaše požadavky na složení flightu pište na adresu gabriela.bosakova@golf.cz. Vašemu požadavku se budeme snažit vždy vyhovět. O pořadí flightů ve startovní listině rozhodne Soutěžní výbor, aby nebyla narušena plynulost turnaje. Startovní listina bude zveřejněna zde, cca 1 hodinu po uzávěrce přihlášek.
Stravování
   Pro hráče bude připravena svačina do hry (bageta + voda), alkoholické a nealkoholické nápoje během hry a oběd po hře formou výběru z 2-3 variant.
Poplatky
Cena 2000 Kč/hráč (fee + startovné). Členové místního klubu s řádným členstvím hřiště platí pouze startovné 500 Kč. V ceně startovného je zahrnuté občerstvení do bagu, nápoje během hry (portské víno, whiskey apod. + nealko), oběd po hře, poháry, věcné ceny a další turnajový servis. Platba pouze v hotovosti.

Greensgate

© Greensgate 2021, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime