MENU
Novinky | Greensgate Aukce 1. 12. 2017 v Greensgate

Aukce 1. 12. 2017 v Greensgate

V pátek 1. prosince se v prostorách našeho Greensgate Golf & Leisure Resortu uskuteční aukce kvalitních obrazů, šperků, grafik a skleněných objektů od více než 80 českých a slovenských autorů a autorek. Výtěžek z této výjimečné aukce bude příjmem veřejné sbírky a bude použit výhradně ve prospěch činnosti Hospice sv Lazara v Plzni. Jedná se tak o zajímavou investiční příležitost spojenou se společensky kulturní událostí.

Sbírka děl vznikla pod dohledem kurátorky Lucie Šiklové (dříve NG Praha nyní Galerie Klenová) a je darem, který obdržel Hospic svatého Lazara od osmdesáti současných autorů, kteří jsou zastoupeni v galerijních i soukromých sbírkách jak v České republice, tak v Evropě i ve světě. 

Nabízená výtvarná díla, která mohou ozdobit Váš domov či Vaši kancelář, si budete moci prohlédnout v katalogu umístěném od 1. listopadu na webu www.aukce.hsl.cz, dále v tištěném katalogu, který Vám rádi zašleme, nebo Vám jej v obálce s Vaším jménem připravíme na recepci našeho golfového resortu.

Pokud by někdo z Vás měl zájem si obrazy v klidu prohlédnout před aukcí, máte možnost od 17. 11. 2017 v Galerii Klenová, kde budou umístěny na výstavě do 30. 11. 2017.


Novinky

Finále turnaje Dýšinská žabička je zrušeno!

Finálové kolo turnaje Dýšinská žabička je kvůli koronaviru zrušeno.

Senior Triangl má vítěze, šňůra je u konce

Tour turnajů pro seniory s názvem Senior Triangl je u konce!

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime