MENU
Novinky | Greensgate Aukce 1. 12. 2017 v Greensgate

Aukce 1. 12. 2017 v Greensgate

V pátek 1. prosince se v prostorách našeho Greensgate Golf & Leisure Resortu uskuteční aukce kvalitních obrazů, šperků, grafik a skleněných objektů od více než 80 českých a slovenských autorů a autorek. Výtěžek z této výjimečné aukce bude příjmem veřejné sbírky a bude použit výhradně ve prospěch činnosti Hospice sv Lazara v Plzni. Jedná se tak o zajímavou investiční příležitost spojenou se společensky kulturní událostí.

Sbírka děl vznikla pod dohledem kurátorky Lucie Šiklové (dříve NG Praha nyní Galerie Klenová) a je darem, který obdržel Hospic svatého Lazara od osmdesáti současných autorů, kteří jsou zastoupeni v galerijních i soukromých sbírkách jak v České republice, tak v Evropě i ve světě. 

Nabízená výtvarná díla, která mohou ozdobit Váš domov či Vaši kancelář, si budete moci prohlédnout v katalogu umístěném od 1. listopadu na webu www.aukce.hsl.cz, dále v tištěném katalogu, který Vám rádi zašleme, nebo Vám jej v obálce s Vaším jménem připravíme na recepci našeho golfového resortu.

Pokud by někdo z Vás měl zájem si obrazy v klidu prohlédnout před aukcí, máte možnost od 17. 11. 2017 v Galerii Klenová, kde budou umístěny na výstavě do 30. 11. 2017.


Novinky

Dýšinská žabička - I. kolo je za námi

V neděli 31. května proběhlo první kolo oblíbeného domácího turnaje Dýšinská žabička.

Ladies Tuesday by Medical Institut

Sérii dámských turnajů zahajujeme v úterý 9. června.

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime