MENU
Novinky | Greensgate Jak skončil poslední Greensgate Open?

Jak skončil poslední Greensgate Open?

OPEN by Carl. F. Bucherer

Za překrásného téměř letního počasí se v sobotu 12.10.2019 konal již 11. ročník velice oblíbeného turnaje pod záštitou společností klenotnictví Altman a Carl F. Bucherer. S roční přestávkou jsme touto jedinečnou akcí zakončili komerční turnaje v Greensgate.

Výstřelem z cannon ve 12:00 hodin odstartoval golfový turnaj, který pak pomalu přešel do nezapomenutelného večerního programu  - vyhlášení výsledků sportovní části, kdy si pro cenu došel každý účastník, latino show s minikurzem dominikánské bachaty od Tanec v Plzni, sabráž (sekání vynikajících lahví sektu skleničkou) o nádherné diamantové šperky od klenotnictví Altman a samozřejmě závěrečná losovačka o luxusní hodinky zn. Carl F. Bucherer, které si z rukou zástupce firmy p. Hanse Christiana odnesla sympatická Monika STANIECZKOVÁ.

Hosté mohli přes den načerpat energii na pohodlných pohovkách od společnosti Designový nábytek, který spolu s Jucad a Plzeňský Prazdroj věnovali překrásné hodnotné ceny pro všechny zúčastněné.

Celým večerem provázel nezapomenutelný Petr Jančařík, který spolu s hudebním doprovodem DJ L. Čecha zpříjemnili chvíle čekání na hodinu H.

Ještě jednou velice děkujeme hlavním partnerům společnosti Altman a Carl F. Bucherer za dodání hlavních cen, všem ostatním partnerům za podporu oblíbené soutěže o ceny, výhercům 11.ročníku gratulujeme a věříme, že se s většinou potkáme zase za rok!

 Novinky

Sezona končí, těšíme se na další

Od soboty 21. listopadu bude hřiště uzavřeno.

Nejlepší sezóna Terky Koželuhové

Historické první dva cuty na European Tour pro plzeňskou golfistku. Naší člence se daří. Gratulujeme!

Kam dál

Greensgate

© Greensgate 2021, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime