MENU
Golf Otevřené turnaje Jak skončil poslední Greensgate Open?

Jak skončil poslední Greensgate Open?

OPEN by Carl. F. Bucherer


Za překrásného téměř letního počasí se v sobotu 12.10.2019 konal již 11. ročník velice oblíbeného turnaje pod záštitou společností klenotnictví Altman a Carl F. Bucherer. S roční přestávkou jsme touto jedinečnou akcí zakončili komerční turnaje v Greensgate.

Výstřelem z cannon ve 12:00 hodin odstartoval golfový turnaj, který pak pomalu přešel do nezapomenutelného večerního programu  - vyhlášení výsledků sportovní části, kdy si pro cenu došel každý účastník, latino show s minikurzem dominikánské bachaty od Tanec v Plzni, sabráž (sekání vynikajících lahví sektu skleničkou) o nádherné diamantové šperky od klenotnictví Altman a samozřejmě závěrečná losovačka o luxusní hodinky zn. Carl F. Bucherer, které si z rukou zástupce firmy p. Hanse Christiana odnesla sympatická Monika STANIECZKOVÁ.

Hosté mohli přes den načerpat energii na pohodlných pohovkách od společnosti Designový nábytek, který spolu s Jucad a Plzeňský Prazdroj věnovali překrásné hodnotné ceny pro všechny zúčastněné.

Celým večerem provázel nezapomenutelný Petr Jančařík, který spolu s hudebním doprovodem DJ L. Čecha zpříjemnili chvíle čekání na hodinu H.

Ještě jednou velice děkujeme hlavním partnerům společnosti Altman a Carl F. Bucherer za dodání hlavních cen, všem ostatním partnerům za podporu oblíbené soutěže o ceny, výhercům 11.ročníku gratulujeme a věříme, že se s většinou potkáme zase za rok!

 

Greensgate

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl

Greensgate Golf & Leisure Resort - Dýšina on Leadingcourses.com

Online rezervace

Příjezd
Odjezd
Rezervace ubytování
Rezervace Teetime